Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Wuxi YBT Machinery Equipment Co.,Ltd. Wycieczka po fabryce

dobra jakość Maszyna do formowania rolek Step Step na sprzedaż
dobra jakość Maszyna do formowania rolek Step Step na sprzedaż
Kupiliśmy już ponad 5 maszyn od YBT Machinery. Cieszymy się z ich jakości, obsługi i rozwoju firmy.

—— Dirk Sowma z Surinamu

Wuxi YBT Machinery zapewnia dobrej jakości maszyny do formowania rolek, do tej pory maszyny pracowały 3 lata, bez żadnych przerw, jesteśmy bardzo zadowoleni.

—— Chan

Jesteśmy firmą stalową, bogatą linią do cięcia wzdłużnego i kątownikiem ściennym od YBT Machinery, maszyna do cięcia wzdłużnego jest bardzo stabilna i działa dobrze.

—— Fenton Chua z Filipin

Mamy maszynę dwuwarstwową od YBT Machinery. Maszyna działa bardzo dobrze.

—— Diego

Zamówiliśmy 6 maszyn do regałów, działają one bardzo dobrze w naszej fabryce, jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i serwisu YBT Machinery!

—— Matias z Kostaryki

To pierwszy raz, kiedy kupujemy maszynę z Chin. Cieszymy się, że wybraliśmy dobrą fabrykę. Dziękujemy zespołowi YBT! Kupimy od nich więcej maszyn!

—— Jose Antonio z Chile

Cześć, dzięki za YBT Machinery. Kupiliśmy dwuwarstwową maszynę do formowania rolek od YBT Machinery, która dostarczyła nam dobrej jakości maszyny!

—— Carlos Gomez z Kolumbii

Dostaliśmy maszyny do płatwi CZ od WUXI YBT Machinery, ta maszyna jest bardzo wygodna do wykonania 12 profili w jednej maszynie, a prędkość jest bardzo duża

—— Diego Vergara z Ekwadoru

Dobry dostawca maszyny do formowania rolek, krótki czas realizacji i szybkie przesyłki warte współpracy z maszyną YBT.

—— Crist

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Linia produkcyjna


  Linia produkcyjna paneli warstwowych: ciągła linia maszynowa z warstwowymi panelami PU, linia maszynowa z podwójnym panelem z paskiem PU, linia maszynowa z warstwowymi warstwami wełny mineralnej.

  Nasze Usługi


  1. Wyślemy inżyniera do instalacji i przeszkolenia pracowników w zakresie prawidłowej obsługi tego urządzenia.
  2. Zespół gwarancyjny
  Roczna gwarancja jakości, naprawa gwarancji dożywotniej. W okresie gwarancji jakości, z wyjątkiem awarii spowodowanych błędem ludzkim, części naprawcze zostaną dostarczone bezpłatnie. Po okresie gwarancji jakości naliczaj tylko koszty części zamiennych.
  3. Świadczymy usługi przedsprzedażne i posprzedażne.
  usługi przedsprzedażne: projektowanie warsztatów i projektowanie produkcji
  obsługa posprzedażna: instalacja i szkolenie oraz wykwalifikowany inżynier do pracy.
  4. Możemy również wysłać inżyniera pracującego dla Ciebie przez kilka miesięcy lub 1 rok. Inżynier pomoże ci poprawić wydajność, zmniejszyć straty i obniżyć koszty.
  5. Dostarczamy usługi przedsprzedażowe - projekt dla całego projektu dotyczącego produkcji rur ze stali nierdzewnej / produkcji rur ze stali węglowej.
  6. Będziemy odpowiedzialni za załadunek i wysyłkę.

 • OEM / ODM
  Nasza firma ma własny, unikalny zespół projektantów, dostosowany do różnych typów potrzeb klienta!

  Mamy ponad 20-letnie doświadczenie w obsłudze, w tym w dostosowywaniu poszczególnych funkcji maszyny, konkretnego pakietu itp

  Zrobimy najlepszą maszynę dla wszystkich moich klientów!

 • R & D

  Poziom cen maszyny do formowania rolek Powód?

  Przyjaciele przy zakupie maszyny do formowania rolek wezmą pod uwagę cenę, a producenci ustalają ceny? Jakie czynniki mają bezpośredni wpływ na cenę sprzętu?

  Czynniki związane z wyceną maszyny do formowania na zimno to:
  1. Złożoność maszyny, to znaczy złożoność profilu produktu, który należy dostosować, jeśli profil, który chcesz wytworzyć, jest bardziej złożony, to im bardziej skomplikowana musi być dostosowana maszyna do gięcia na zimno, tym większa liczba wymaganych rolek, tym więcej trzeba wyprodukować. Im dłuższy cykl, tym dłuższy będzie czas debugowania, a problemy posprzedażne będą coraz bardziej kłopotliwe.

  2. Rozmiar niestandardowego profilu, jeśli mały materiał jest mały, wówczas niestandardowa maszyna do gięcia na zimno jest stosunkowo mała, materiał rolki jest mniejszy, cała maszyna będzie względnie mała, zastosowana stal i wszystkie aspekty konfiguracji będą również być mniejszym. Cena maszyny jest również stosunkowo niska. I odwrotnie, cena maszyny zwiększy koszt odpowiednio do wielkości dostosowywanego profilu.

  3. Stopień automatyzacji integracji. Zwiększy to również cykl produkcyjny maszyny i czas uruchomienia. Zwiększy się również liczba komponentów, które zostaną dodane do całej automatycznej linii, co również zwiększy cenę całej maszyny.

  4. Twoje wymagania dotyczące dokładności detalu i wymagań dotyczących powierzchni. Im wyższe wymagania w tych aspektach, tym wyższa precyzja giętarki na zimno, którą należy wyprodukować, i tym bardziej skomplikowana jest produkcja. Na przykład, jeśli chcesz wyprodukować profil o wysokich wymaganiach dotyczących powierzchni, przetwarzanie roli jest inną procedurą, a powierzchnia jest polerowana lub chromowana, co zwiększa koszt produkcji rolki.

  5. Koszt usługi posprzedażnej, koszty te będą ogólnie rozpatrywane zgodnie ze złożonością maszyny, producent obliczy te szacunki kosztów. Jeśli maszyna jest trudniejsza, koszt posprzedażny budżetu producenta będzie wyższy.

  Wszystkie powyższe będą miały wpływ na cenę maszyny do formowania na zimno. Dlatego przed ustawieniem wyposażenia maszyny chłodniczej i giętarki musimy szczegółowo przedstawić wyżej wymienione wymagania producentowi, aby producenci mogli lepiej wycenić i lepiej służyć.

Szczegóły kontaktu
Wuxi YBT Machinery Equipment Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Sally

Tel: 0086-17768307386

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)